Gdzie znajdę opis plannerów?

Dokładny opis plannerów znajduje się na stronie produktu każdego z nich oraz na podstronie „Planner”.

Czym się różni ten planner od innych kalendarzy i plannerów?

W plannerach Zaplanuj Swój Sukces to Ty decydujesz jaką datę wpiszesz i który dzień planujesz. Wnętrze plannera umożliwia dokładne planowanie i analizowanie zaplanowanego dnia. Projektując go mieliśmy głównie na uwadze funkcjonalność i estetykę. Planner jest bardzo prosty, a wypełnianie go i korzystanie z niego to czysta przyjemność 🙂

Gdzie mogę kupić planner?

Plannery można zakupić w sklepie internetowym www.zaplanujswojsukces.pl

Czy do wersji lekkiej plannera mogę dokupić akcesoria?

Nie ma możliwości kupienia akcesoriów dołączanych do plannerów.

Czy mogę złożyć zamówienie bez rejestracji?

Aby złożyć zamówienie nie jest wymagana rejestracja.

Jakie są dostępne formy dostawy?
DPD

Krajowe przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę DPD i docierają w 99.9% w ciągu 24 godzin od momentu nadania. Możesz śledzić swoją przesyłkę poprzez link, który otrzymasz po dokonaniu zakupu wraz z podsumowaniem zamówienia lub logując się w Panelu Klienta (tylko jeżeli założysz konto podczas składania zamówienia). W dniu dostarczenia przesyłki otrzymasz wiadomość SMS z przewidywanymi godzinami dostawy oraz imieniem i numerem telefonu kuriera.

InPost

Przesyłki nadane do paczkomatu InPost dostarczane są w przeciągu od 1 do 3 dni. Możesz śledzić swoją przesyłkę poprzez link, który otrzymasz po dokonaniu zakupu wraz z podsumowaniem zamówienia lub logując się w Panelu Klienta (tylko jeżeli założysz konto podczas składania zamówienia).  Z chwilą dostarczenia przesyłki do paczkomatu InPost otrzymasz wiadomość SMS z kodem uprawniającym do odebrania jej. Nie polecamy wyboru tej metody wysyłki w czasie gorących okresów takich jak Święta Bożego Narodzenia czy Black Friday.

Jaki jest koszt wysyłki?

Koszty wysyłki uzależnione są od wybranego sposobu dostawy:

Paczkomaty InPost – 9,00 zł.
Przesyłka kurierska – 13,00 zł.

Jakie są dostępne formy płatności?

Za przesyłkę można zapłacić przelewem tradycyjnym oraz za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24 i PayPal.

Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę?

Wszystkie przesyłki wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych. Przesyłki kurierskie dostarczane są w 99,9% następnego dnia roboczego. Maksymalny czas dostawy przez kuriera to 3 dni robocze.

Poczta Polska dostarcza przesyłki w ciągu 2 dni roboczych. Maksymalny czas dostawy przez Pocztę Polską to 5 dni roboczych.

Czas dostawy paczki do wybranego przez Ciebie paczkomatu InPost, to 1-3 dni robocze.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!