Historia o tym,
jak marzenia stały się rzeczywistością.

Jesteśmy parą, parą grafików. Z zawodu i z wyboru. Grafików, którzy chcieli stworzyć coś fajnego, coś swojego. Nie tylko dla siebie, dla wszystkich, dla Was.

Zaczęło się od niepozornego prezentu dla Klientów, od mało znaczącego postu, od skromnego konkursu na Facebooku, w którym to właśnie Wy daliście nam znać, że to ma sens, że to jest ta droga, którą chcemy zmierzać, że to jest to co chcemy robić. Wtedy już wiedzieliśmy!

Był rok 2016. Wówczas powstały pierwsze Plannery, które nie były doskonałe, ale były. Były czymś o czym marzyliśmy, a nawet czymś więcej. Nie zawsze było łatwo. Częściej było trudno. Tysiące godzin pracy, przerzucone tony papieru, dziesiątki nieprzespanych nocy, setki wypitych kaw. I stało się! Minęły prawie 3 lata, a my jesteśmy tu gdzie jesteśmy, tu gdzie być chcemy. Tu, gdzie chcemy żebyście byli z nami.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
   
ROZDAJEMY PREZENTY!
Do każdego zamówienia otrzymacie od nas
NOTES Z PLANNEREM na 50 dni w świątecznej oprawie oraz dodatkowy arkusz złoconych naklejek do każdego Kalendarza i Plannera Bold*
*Promocja trwa do Świąt Bożego Narodzenia lub do wyczerpania zapasów.
Złóż i opłać zamówienie do 20 grudnia do godziny 15:00
a otrzymasz swoją przesyłkę jeszcze przed świętami! **Dotyczy wyłącznie zamówień realizowanych za pośrednictwem przesyłek kurierskich.
GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI!